Facebook Demo – Customizer

Jestem Slow

Zakupy i sprzedaż detaliczna
36K

Jestem Slow to poradnik na temat trendu Slow oraz baza wiedzy dotycząca organizowanych przez nas wydarzeń i projektów.

Jestem Slow

Jestem Slow

4 days 3 hours ago

Zapraszamy w podróż do przeszłości w duchu vintage i retro! Już wkrótce, bo w pierwszy weekend lutego na Jestem Vintage #3 w Elektrowni Powiśle wypełnimy Elektrownię najpiękniejszymi znaleziskami z ubiegłych dekad.

Na stoiskach u najlepszych sklepów vintage i kolekcjonerów z całej Polski upolujesz vintage’owe perełki: oryginalne ubrania, okrycia wierzchnie, biżuterię, galanterię oraz wiele, wiele więcej przedmiotów, z których każdy ma w sobie nostalgiczne „to coś”!

Kto nie może się już doczekać? 🙂

Jestem Slow

1 week 1 day ago

good coffee morning🥛

Czy Wy też rano myśleliście, że dzisiaj poniedziałek? 🙂 na horyzoncie widać już weekend - DZIŚ CZWARTEK ❤

W naszym sklepie online pojawiła się nowa kategoria - żywność. Znajdziecie tam m.in. przepyszne kawy oraz naturalne herbaty. W zakładce dom znajdziecie przepiękną ceramikę, szklane dzbanki, zaparzacze, oraz kubki idealne do zabrania napoju na wynos. Sprawdźcie koniecznie!

Ps: jesteś bardziej #teamkawa czy #teamherbata? 🙂

Jestem Slow

Jestem Slow

1 week 4 days ago

Dbasz o siebie i swoje zdrowie, o to czym się odżywiasz, jak odpoczywasz. A czy myślisz o tym co aplikujesz na skórę? To również ma ogromne znaczenie! 🌿🌻

Kosmetyki Bartos Cosmetics cechuje minimalistyczne podejście do ilości stosowanych kosmetyków. Jeden kosmetyk zastępuje kilka produktów.

Sprawdź sama 👉jslow.pl/bartoscosmetics

Bartos Cosmetics to fascynacja zdrowiem, pięknem i naturą 🍃. To kosmetyki dla kobiet wymagających dla siebie tego, co najlepsze. Pokochacie je od pierwszego użycia! <3

Na JestemSlow.pl znajdziecie rewelacyjne kremy do twarzy o innowacyjnych składnikach, dezodorant magnezowy, preparaty do oczyszczania skóry twarzy oraz kokony jedwabnika i płatki bambusowe! Wielokrotnie przyznane nagrody udowadniają, że naturalne nie stanowi kompromisu dla skuteczności.

Na zdjęciu założycielka marki: Renata Bartos

Jestem Slow

Jestem Slow

3 weeks 3 days ago

Ciekawe i nieszablonowe zaparzacze oraz zaparzaczki do herbaty. Zapanuj nad fusami i pokaż, że picie herbaty ze stylem wymaga czegoś więcej niż zwykłej filiżanki!

#KupujLepszePrezenty stacjonarnie w Jestem Slow Concept Store, w Elektrownia Powiśle, poziom 2. Jesteśmy dla Ciebie jeszcze dziś i jutro!

Jestem Slow

Jestem Slow

3 weeks 4 days ago

Projekt społeczny #Odetchnij to projekt o Wolności, Równości, Zdrowiu i Życiu.

Pandemia wyzwoliła potrzebę otwarcia się na oddech, a szersza eksploracja tematu otworzyła przed nami prawdziwe oblicze pierwotnej siły jaką on jest.

Zdjęcia, które powstały we współpracy z fotografem Daniel Petryczkiewicz Photography prowadzą nas przez oddech, mocno podkreślają moment w którym uświadomiliśmy sobie jego siłę i moc. Wydarzenia ostatnich tygodni, które miały miejsce na ulicach, w sieci, podniosły rangę Równości Oddechowej.

Jesień i zima przywołują konieczność zadbania o zdrowie i odporność wspieraną oddechem. Wreszcie wszystko ostatecznie sprowadza się do Życia, do samopoznania siebie przez kontakt z oddechem. Oddech - bezpieczna przystań i dom w którym czujemy się u siebie, i dobrze ze sobą.

Do obejrzenia wszystkich prac autorstwa Daniela Petryczkiewicza zaprosimy Was już niebawem.

Grafika: Bazgrołaki
Modelki: Womanifesto IBE

Jestem Slow

Jestem Slow

3 weeks 4 days ago

To był piękny i magiczny weekend! Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas, na Jestem Slow #KupujLepszePrezenty w Elektrowni Powiśle 🎅🎁💛

Zapraszamy do naszych butików stacjonarnych w Elektrowni Powiśle:
👉Jestem Slow Concept Store (2 piętro) - znajdziesz tu ubrania, akcesoria i kosmetyki wyróżniające się jakością i dobrym składem od 50 lokalnych marek autorskich.
👉Jestem Vintage Concept Store (poziom -1) - wyselekcjonowana przez nas odzież i produkty z drugiej ręki.

👉#KupujLepszeProdukty online www.JestemSlow.pl

Jestem Slow

3 weeks 5 days ago

Fajne prezenty last minute od polskich twórców? ❤️ Sprawdźcie wybór Warsawholic z naszego sklepu Jestem Slow👇🏼

warsawholic.pl/2020/12/17/prezenty-swiateczne-polscy-tworcy-jestem-slow/

Jestem Slow

Jestem Slow

3 weeks 5 days ago

Dziękujemy Wam za dzisiaj! Było magicznie!
Kto z Was wpada po lepsze prezenty jutro? Kameralnie, bez pośpiechu. ✨🎄
Zapraszamy już od godz. 10.00!
#JestemSlow #KupujLepszePrezenty

Jestem Slow

Jestem Slow

3 weeks 5 days ago

Chcesz mieć pewność, że Twoje prezenty przyjdą na czas? ❤️😍 Wybierz się na świąteczne zakupy do Elektrowni Powiśle! 🎄 zapraszamy do 21:00 po lepsze prezenty! Jest magicznie!

#JestemSlow #KupujLepszeProdukty #Kupujlepszeprezenty #polskierękodzieło #polskiemarki #slowfashion #modaautorska #prezenty #prezentownik

Jestem Slow

Jestem Slow

3 weeks 6 days ago

Czekamy na Was w świątecznych nastrojach! 🎅❤ Zapraszamy dziś i jutro na Jestem Slow #KupujLepszePrezenty w Elektrowni Powiśle

This is a Facebook demo page created by plugin automatically. Please do not delete to make the plugin work properly.